Hakkımızda

1995 yılından bu yana HVAC Otomasyon sistemleri kurulumu ve malzeme temini konularında çalışarak tecrübe kazanmış uzman kişilerin bir araya gelmesi ile 2014 yılında kurulan firmamız, sektöründe öncü distribütör ve üretici firmaların partnerliğini yapmaktadır.

Apex Otomasyon Mühendislik İnş. San. Tic. Ltd. Şti.; mühendislik hizmetleri, malzeme tedariği ve yapılara otomasyon sistemlerinin entegrasyonunda, sizlere en uygun çözümleri sunmayı hedef edinmiştir.

ÇALIŞMALARIMIZ

PAKET KLİMA SANTRALİ OTOMASYONU
YANGIN FANLARI OTOMASYONU
CHILLER OTOMASYONU
SOĞUTMA KULESİ OTOMASYONU
HİJYENİK ALAN OTOMASYONU

NE YAPIYORUZ

Çoğu zaman cihazlar projeden projeye değişkenlik göstermektedir. Bu değişkenliği, bünyemizde bulunan ekiplerimizle, cihazların otomasyon projelendirmesinden başlayarak, kontrolör, çeşitli sensör, aktüatör ve panolarının temin edilmesi süreçlerinin hepsini gerçekleştirerek yönetiyoruz. OEM müşterilerimizin beklentilerini karşılayan bir esneklikle fabrikada veya sahada devreye alınan otomasyon sistemi ile tak-çalıştır cihazlar üretilmesine katkıda bulunuyoruz. Satış sonrası hizmetlerimizle cihazların performanslarını ve çalışma ömürlerini uzatıyoruz.